بیش از نیم قرن پیش برند فرانسوی اینگرید میه (Ingrind Millet) با تولید محصولات گیاهی و دریایی مراقبت از زیبایی پوست متولد شد. برند اینگرید میه (Ingrind Millet) اولین کمپانی در دنیا بود که اثرات خاویار را بر روی پوست آزمایش کرد و توانست با ثبت اختراع محصولات خود، تلاش برای معکوس کردن روند پیری پوست را با استفاده از خواص خاویار آغاز کند. اینگرید میه (Ingrind Millet) عناصر ضروری که زیبایی ابدی و پوستی جوان را به تصویر می‌کشد را از اعماق اقیانوس همراه با آمینواسیدها، نمک‌های معدنی، ید و پلانکتون و عناصر کمیاب به پوست شما هدیه می‌دهد.

این برند فرانسوی در سال ۱۹۵۹ توسط مادام اینگرید میه (Ingrind Millet) تأسیس شد. فعالیت‌های مداوم این بانوی جوان باعث شد، تا وی به یکی از پیشگامان استفاده از عصاره گیاهان در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی تبدیل شود. خانم اینگرید میه (Ingrind Millet) برای اولین بار از خواص ضد پیری و بی‌نظیر خاویار استفاده کرد.

با برند اینگرید میه بیشتر آشنا شوید

تا سال ۱۹۶۶ افراد مشهوری چون بریژیت باردو (Brigitte Bardot)، کاترین دنو (Catherine Deneuve)، مادام پمپیدو (Claude Pompidou) و پالوما پیکاسو (Paloma Picasso) به مشتریان ثابت خانم اینگرید میه (Ingrind Millet) تبدیل شدند. خانم سیلوی وارتان (Sylvie Vartan) هم پس از یک حادثه رانندگی برای درمان آسیب‌های پوست خود از خانم انگرید میه کمک گرفت که نتایج درمان او بسیار خبرساز شد.

در سال ۱۹۶۶ اولین دفتر موسسه اینگرید میه در پاریس افتتاح شد که به دلیل عرضه محصولات کاملاً گیاهی و مؤثر مورد استقبال قرار گرفت و تا امروز نیز این مرکز به صورت مداوم در حال بازسازی، تحقیق و نوآوری است.

در سال ۱۹۶۹ اثرات چشم‌گیر محصولات، موجب شد تصویر خانم اینگرید میه (Ingrind Millet) روی جلد مجله Vogue قرار گیرد. این مجله همچنین جایزه ۳ ستاره خود را به انستیتوی اینگرید میه (Ingrind Millet) اهدا کرد.

چشم‌اندازی که این بانوی جوان در تولید محصولات برند اینگرید میه (Ingrind Millet) داشت و با پشتکار و تلاش گروه تحقیقاتی این شرکت، امروزه برند اینگریدمیه (Ingrind Millet) را به یکی از بهترین برندهای جهان در زمینه تولید محصولات مراقبت از زیبایی پوست تبدیل کرده است. ارائه بهترین محصولات به مشتریان و درصد بالای رضایت خریداران از این برند جهانی، منجر به کسب جوایز نفیس از سوی سازمان‌های بین‌المللی شده است.

برخی از این جوایز عبارت‌اند از:

  • Prix Officiel (1995)
  • Oscar De La Beaute (1996)
  • Prix Officiel (2004)
  • Prix Officiel (2008)
  • Oscar De La Beaute (2008)
  • Victoire De La Beaute (2010,2011)
  • Marie Claire Best Label Award (2012, 2013, 2014)
  • ichoice Internet Popular Awards (2015)

تاریخچه‌ی برند اینگرید میه (Ingrind Millet):

۱۹۵۹: خانم اینگرید میه (Ingrind Millet) درمان‌های زیبایی بر پوست مراجعه‌کنندگان را از آپارتمان خود در قلب پاریس آغاز کرد. وی از عصاره‌های سلولی برای مقابله با فرایند پیری پوست استفاده کرد. مجلات مد VOGUE و ELLE دو صفحه کامل خود را به معرفی او اختصاص دادند. اینگریدمیه (Ingrind Millet) همچنین ترکیب انحصاری Lyphilisation – یک فرایند ضروری برای انتقال و حفظ مواد اولیه – را به نام خود ثبت نمود.

۱۹۷۲: اینگریدمیه (Ingrind Millet) به عنوان پیشرو در محصولات آرایشی دارای خاویار شناخته شد. با بهره‌گیری از فواید باورنکردنی و سرشار از عناصر دریایی خاویار بر پوست (عناصر کمیاب، نمک‌های معدنی، پروتئین‌ها و…) و تحقیقات انجام شده، ترکیب بی‌نظیر L’EXTRAIT BIO-MARIN کشف و با استفاده از این ترکیبات لاین مشهور PERLE DE CAVIAR تولید شد.

۱۹۷۴: افتتاح سالن زیبایی لوکس در قلب پاریس

۱۹۸۲: فروشگاه‌های جدید این برند در مونترال افتتاح شد و محصولات اینگریدمیه (Ingrind Millet) در ویترین فروشگاه Hardos لندن پدیدار شد.

۱۹۹۹: برند اینگرید میه (Ingrind Millet) توسط CASEY (گروه زیبایی) خریداری شد.

۲۰۰۳: سالن زیبایی لوکس Galerie Royale توسط کمپانی اینگرید میه (Ingrind Millet) در پاریس افتتاح شد.

۲۰۱۰: لاین ABSOLUCAVIAR Premium تولید شد.

۲۰۱۱: جشن ۵۰ سالگی برند اینگریدمیه (Ingrind Millet) برگزار شد و امروزه این برند در ۴۴ کشور دنیا با بیش از ۱۹۰۰ مرکز فروش فعالیت می‌کند.

شرکت جهان گستر به عنوان نماینده رسمی و انحصاری برند اینگرید میه (Ingrind Millet) در ایران محصولات این برند فرانسوی را به هموطنان گرامی عرضه می‌کند.

اطلاعات بیشتر را روی وب سایت فارسی اینگرید میه بخوانید

نظر شما چیست؟